אנחנו אוהבים להאכיל אתכם
בימים השמחים שלכם


קייטרינג אירועים ואוכל לחגיגות

בלי תפריט, בלי מזנונים ותורים עם צלחת ובלי אוכל שהוכן מראש אנחנו באים ומבשלים את מה שמתחשק באמת.

האירוע בעצם מתחיל כשתומר ואסף מעמיסים על המשאית את חומרי הגלם והציוד. ירקות מהשדה טרי טרי ולפי העונה,דגים מהדייג – מה שיוצא אני מרוצה, בשר איכותי מהמעדניה, תבלינים, סירים מחבתות, ועוד ועוד…

מתניעים, נוסעים ומגיעים ללוקיישן (איפה שחשקה נפשכם) ושם מתחילים ב מלאכת הבניה –

הם בונים מטבח גדול ופתוח, עם אש טבעית שבוערת מעל גריל ענק או בתוך בור עמוק ומחממים את המעשנות והטאבון ולצד כל זה מונחים כל חומרי הגלם, קערות הנחושת וצרורות התבלינים. הטבחים והטבחיות מגיעים מתארגנים קוצצים ומקשטים וכשהאורחים מגיעים הם מתחילים לבשל. לטבחים שלנו אהבה בלב ואש בעניים.

האינטראקציה עם האורחים היא חלק גדול מהעניין. אחד רוצה בלי חריף – בבקשה, אחד בא לו עוד ממה שיצא מהטאבון לפני רגע, אחד בא לו נקי וההוא בא לו חריף אשששששש – הכל הולך. כמו אמנים הם מציירים ומנגנים במטבח ותוך כדי גם עושים חיים.

 

קייטרינג חוות צוק

 

ניצן ועדי ספטמבר 2018

אין לנו מספיק מילים לתאר עד כמה אנחנו מאושרים שבחרנו בכם!

לצוות המדהים של חוות צוק- מעיין, תומר, אסף (ועוד ועוד), אין לנו מספיק מילים לתאר עד כמה אנחנו מאושרים שבחרנו בכם! ההחלטה הראשונה, המשמעותית ביותר והטובה ביותר שעשינו לחתונה הייתה הבחירה בחוות צוק.

נכון, זו החלטה אמיצה, אבל ברגע שהתמסרנו לידיכם, הכל היה פשוט מושלם- היחס האישי לכל אורח, המגוון, השפע, היצירתיות, הטעמים והחוויה! האוכל היה מושלם, האורחים היו מופתעים ורק רצו עוד ועוד- כבר כמעט 3 חודשים עברו מאז החתונה והאורחים לא מפסיקים לדבר על האוכל ועל האווירה שנוצרה סביב הדוכנים! כולם, מאוהבי הבשר ופירות הים ועד הצמחונים (והטבעונים אפילו!) נהנו מכל רגע! ההכנות לחתונה ויום החתונה עצמו עם מעיין (שהתאהבנו בה כבר מהפעם הראשונה שראינו אותה מנהלת אירוע) ועם כל שאר הצוות היה נעים ונוח, הכל נעשה בשבילנו באהבה ובנדיבות והורגש לאורך כל הדרך!

אם יש המלצה שאנחנו יכולים לתת בלב שלם ובלי אף מילה אחת של הסתייגות- אלו חוות צוק.
אוהבים (וכמובן שממשיכים להיות לקוחות קבועים בקרקס על גחלים)

ניצן ועדי

נתנאל וענבל יוני 2018

אירוע עם החווה הוא בחירה בסגנון נטול פלצנות ובאנשים מדהימים מדהימים!!

מהפעם הראשונה שביקרנו בקרקס של חוות צוק היה לנו ברור שזה יהיה הקייטרינג בחתונה שלנו. למעשה – לא מופרך לומר שכל החתונה תוכננה ונבנתה בהתאם לרעיון שהאוכל בחתונה יהיה שלהם.. ואין מילים שיסבירו עד כמה אנחנו שמחים שזו הייתה הבחירה שלנו.

האוכל בלתי רגיל!! מיוחד, טעים בטירוף, מייצר אווירה מדהימה לאירוע, חווייתי.. ההוכחה הפשוטה היא שאורחים לא מפסיקים, גם חצי שנה אחרי, לעוף על האוכל שהיה בחתונה. באמת משהו יוצא דופן.

אבל מעבר לאוכל – המשמעות של אירוע עם החווה הוא בחירה בסגנון נטול פלצנות ובאנשים מדהימים מדהימים!! קודם כל מעיין הטקטקנית, המקצועית, שמנהלת את העניינים ביד רמה ובאופן כלכך מרשים ומרגיע, ואחריה כל הצוות – שבמקום כמה חבר׳ה בני 16 שלא יודעים מה הם מגישים, כאן בכל עמדה עומדים שפים רציניים, שמכינים הכל מהלב וכל מאכל שלהם הוא יצירת מופת שהם בראו באותו הרגע מתוך הבנה והערכה לחומרי הגלם שלהם, ותמיד עם חיוך ענק.

אין ספק שזה לא סתם קייטרינג זו חוויה שלמה וזכינו שהם היו איתנו בחתונה.

גילי ורוני מאי 2018

יווו איך היינו מתים להיות אורחים בחתונה שלנו בעצמנו רק בשביל האוכל!!

חצי שנה אחרי החתונה ואנחנו עדיין תופסים את עצמנו אומרים אחד לשנייה "יווו איך היינו מתים להיות אורחים בחתונה שלנו בעצמנו רק בשביל האוכל!!"
זה מטורף מה שהם עשו לנו בארוע, ועד היום החברים לא מפסיקים לעוף על החוויה הזו שהיא חוות צוק.
וחוות צוק זה מעבר לאוכל, זו חוויה באמת! קרקס שלם של אנשים שאוהבים את מה שהם עושים ויודעים לעשות את זה טוב!

חיפשנו בנרות קייטרינג שיעשה לנו משהו אחר וכייפי וישבור את הרוטינה הרגילה של החתונות. וזה היה הרבה הרבה מעל הציפיות. שעות על גבי שעות של אוכל צבעוני ומטריף את החושים, שלא מפסיק להתחלף!
חלק מהאנשים אפילו אמרו לנו שהם אכלו בחתונה את האוכל הכי טעים בחיים שלהם.
ובאמת כמו האוכל, גם הצוות המהמם הזה!

פשוט מדהים מדהים מדהים ותודה רבה! אתם צוות מהמם!
אנחנו כבר מתים להיות מוזמנים לארוע עם חוות צוק!

שי ולירון יום העצמאות 2018

אני רוצה להגיד תודה רבה רבה רבה!

 

על אירוע מדויק בנראות וטעמים, על אנשי צוות חייכנים, משמחים ומקצועיים, על עושר קולינרי מטורף!
חצי שנה אחרי החתונה ועדיין אורחים מתקשרים ואומרים שהיו השבוע בחתונה ככה וככה…

וחשבו על החתונה שלנו שהיא הייתה פשוט ייחודית וטעימה, שהם פשוט לא הפסיקו לאכול מרוב שהיה טעים.

תודה רבה שנתתם לנו להרגיש מיוחדים, ייחודים שהענקתם לנו מכל הלב!

חתונה טבעונית / רינת מור אוקטובר 2017

נתחיל עם וידוי

הבחירה בכם הייתה קשה מוסרית, בכל זאת מעדניה שמתמחה בבשר וגבינות- לטבעונית זו החלטה לא טבעית.
התלבטתי הרבה אם זה נכון לנו וגם לכם לעשות אירוע טבעוני, אם אתם תרגישו בנוח ואם אני אהיה שלמה עם ההחלטה.

זכרתי שעבדנו ביחד באירוע של זוג אהוב מיוחד (אלה ומיכאל) ודווקא ממקום של ספק (עם קמץ פתח) לראות התנהלות כל כך מקצועית ואהבה אמיתית למה שאתם עושים, נחקק לי בזיכרון. נראה לי שאפילו באותו ערב אמרתי לרוני (וזה לפני שהתארסנו) שכשיבוא היום אני רוצה שהיא תנהל את הקייטרינג שלנו. לזיכרון החיובי התווספו המלצות מעמית (אבר אפטר) ומהסביבה וכל זה התחבר עם הקונספט של לבשל לאורחים מול העיניים שנשמע לנו כל כך טעים ומרענן!

לא נשארנו אדישים והתקדמנו לטעימות.
בכל פעם שהייתי צריכה לתאר את הטעימות- רק זכרתי שלא יכולתי להפסיק להגיד בין ביס לביס " ו ו א ו " ! ! ! היה כל כך טעים שאופציות אחרות או לסגור תפריט ספציפי כבר לא היה רלוונטי- ידעתי שאנחנו מפקידים את האירוע המשמעותי שלנו בידיים הכי יצירתיות שיש.

איזה גבר התומר הזה, לקח על עצמו אירוע טבעוני ביום העצמאות. רק שף עם בטחון (מוצדק) כמו שלו יכול לקחת על עצמו אירוע שכזה.
עכשיו בא נדבר על רוני- בחתונה יש מגוון ספקים: כאלה שמרגיעים אותך, כאלה שמשגעים אותך, כאלה שנעלמים לך, כאלה שבא לך להתחתן שוב רק כדי לפגוש אותם עוד פעם.
רוני בהחלט שייכת לסוג האחרון. מקצועיות, בטחון, רוגע, אסתטיקה- הכל יש בבחורה הזאת, והיא ניהלה וואחד קרנבל. רוני- אני פשוט אוהבת אותך- את פאקינג מדהימה! (תומר אל תיתן לה ללכת אף פעם).

ונסכם בסיכום 😉 ביום שאחרי, פתחנו פייסבוק ראינו תמונות ומחמאות מכל כיוון- קמנו רעבים ולא הפסקנו לשאול את עצמנו איך לא אכלנו יותר, או איך לא טעמנו מהכל (אני זוכרת הכי הרבה את הקציצות כרובית המושלמות, נכון שתאמצו אותם?)

ושורה תחתונה: מי שלא היה בחתונה טבעונית ולא זכה לאכול מהקסמים שתומר והצוות שלו עשו- (טליה זו את בעצם..) לא טעם עושר, יצירתיות וכיף מימיו.

אתם עושים גם בריתות?

יערה בנבינשתי אוקטובר 2017

אני יודעת. כלות לא אוכלות בחתונה שלהן

זה לא יקרה לכן אם יהיה כזה אוכל וכל כך הרבה תשומת לב. אולי רק טיפה תאחרי לחופה.

הגענו למעדניה לפגישה אחרי המלצה מאבר אפטר אירועים – Ever After Events. מאותו רגע הדבר היחיד שהתבאסנו עליו היה שלא אכלנו שם לפני. זה לא קייטרינג החתונה שאתם מכירים ולא האוכל והאנשים שכל כך הכינו אתכם לפגוש. לא תמצאו עוף מכובס ואנשים שמשננים מנטרות על זוגיות כדי לגרום לזוג להרגיש שהוא היחיד שאי פעם חווה את האהבה הזו.

אתם תפגשו אנשים שיזכירו לכם שאפשר ממש לחגוג את החיים כל יום, לאהוב את מה שאתה עושה ולעשות אותה בתשוקה מלאה כל פעם מחדש. ובעיקר, שגם בחתונה, אין להם חוקים, מלבד שזה יהיה הכי טוב שיש. "

נטע וליאור ספטמבר 2017

התחתנו במשק מאחורי הבית במושב בית יצחק בראש השנה האחרון

התחתנו במשק מאחורי הבית במושב בית יצחק בראש השנה האחרון. רצינו קייטרינג אחר מהסטנדרט. משהו שיהיה קליל וכיפי אבל גם איכותי וברמה גבוהה ושיתאים לאווירת המושב. קיבלנו המלצות חמות על חוות צוק וקבענו איתם פגישה במסעדה בתל אביב. כבר בפגישה הזו עם מעיין, אסף ותומר ידענו שקלענו בול. מהנדיבות והאווירה הנהדרת בפגישת הטעימות, דרך הסיורים בשטח החתונה, הקשר המצוין במהלך ההכנות ועד הביצוע שלהם בחתונה עצמה שהיה פשוט מדהים.

דוכני האוכל היו יפיפיים ומלאי צבע, הטבחים והעובדים היו אדיבים, רגועים ומחויכים. הקונספט של דוכני אוכל שפתוחים כל החתונה והמנות המתחלפות היה מושלם עבורנו ויצר אווירה קלילה וכיפית. ומעל הכל, האוכל היה פשוט מעולה. לא הפסקנו לקבל תשבוחות ופרגונים מהאורחים, בחתונה עצמה ובימים שאחרי. ולבסוף, החבר'ה בחוות צוק הם פשוט אנשים טובים, רציניים, מקצוענים אמיתיים שאוהבים את מה שהם עושים. הבחירה בהם הייתה אחת ההחלטות החשובות שלקחנו כשתכננו את החתונה ואנחנו שמחים על כך מאוד. ממליצים בחום!

ענת ויוסי אוקטובר 2017

אוהבים אותכם בלב ובפה מלא

התחתנו 3 שבועות לפני נסיעה לשליחות בחו"ל של כמה שנים. זה היה רגע מרגש בשבילנו בזוגיות שלנו, זה היה רגע מכונן עבור המשפחה והחברים שלנו, בנוסף, החתונה בעצם שימשה אותנו כאירוע פרידה מכולם לפני העזיבה ותוסיפו לזה לו"ז צפוף של מארז וסגירת החיים שלנו בארץ במקביל ללחץ ולהתרגשות של ארגון אירוע עמוס פרטים כמו חתונה.

היה לנו ברור שבשביל להפיק את הרגע הזה אנחנו חייבים לפנות לאנשים סופר מקצועיים שאנחנו יכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות. ידענו שהאוכל מדהים גם מבלי לאכול אותו ביום האירוע, כי ראינו שהטבחים עובדים באהבה, ראינו איך נראות עמדות ההכנה, ראינו איך נראים הירקות והבשרים והדגים והקינוחים ובעיקר כל הערב ראינו אנשים אוכלים בהנאה עם חיוך מאוזן לאוזן.
לאורך כל הדרך, מהשיחה הראשונה ועד היום שאחרי, בכל שאלה או התלבטות שעלו, הם מצאו פתרון, לכל בקשה הם הקשיבו ונענו. אנשים יצירתיים יודעים להתגבר על כל דבר שתשימו בדרכם.
אם יש עוד משהו אחד שאני רוצה לציין זה את תשומת הלב לפרטים: החל מסידור השולחנות או עמדות העבודה ועד לאוכל ה-הו-כה טעים, הכל היה פשוט מדויק. וכשזה מגיע עם חיוך וכשתרגישו גם אתם שיש מי שדואג לכם, תבינו שזה שווה זהב.

יש היום משהו מאד ציני ביחס של נותני שירות לאירועים, איזה כיף זה למצוא אנשים שזוכרים שבסוף מדובר ברגע גדול ומרגש עבור 2 יחידים, איזה כיף שדיברתם איתנו דוגרי, בגובה העיניים, איזה כיף שכשנלחצנו הרגעתם, איזה כיף שעשיתם לנו כזה אירוע מדהים. איזה כיף היה."

דילוג לתוכן